Kalite Politikamız

Vecsoft Yazılım gerçekleştirdiği bütün işlerde her zaman en iyisini en doğru şekilde yapmayı hedefler bu nedenle belirli bir kalite sürecini izlemekte ve her çalışmasını ve sürecini bu kalite anlayışı çerçevesinde yürütmektedir. Şirket olarak izlediğimiz kalite politikamız aşağıda yer almaktadır.

 

Vecsoft Yazılım gerçekleştirdiği bütün işlerde her zaman en iyisini en doğru şekilde yapmayı hedefler bu nedenle belirli bir kalite sürecini izlemekte ve her çalışmasını ve sürecini bu kalite anlayışı çerçevesinde yürütmektedir.

 

 

Kalite Politikamız

Vector Bilgi ve Yazılım Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. deneyimli ve uzman kadrosuyla; müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak "bilgi teknolojileri çözümleri, proje ve danışmanlık hizmetleri, otomatik tanımlama ve veri toplama donanımları satışı, bilgisayar programlama ve yazılım tasarım faaliyetleri, satış sonrası bakım ve destek hizmetleri" verir.

Hizmet kalitesini artırmak amacıyla teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve ürün, hizmet kalitesini bu yönde geliştirir, yeniler.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini analiz ederek onlara sunduğu ürünler ve hizmetler ile müşterilerini memnun ve tatmin eder.

çalışanların motivasyonunu artırır ve eğitimlerle sürekli gelişimlerini sağlar.

insan ve çevreye saygılı, güvenilir ve kusursuz ürünler sunar ve hizmet sürekliliğini sağlar.

ISO 9001 KYS kapsamında belirlediği hedeflerini gerçekleştirmek için kalite yönetiminin standartta belirtilen gereksinimlerini ve uygulanabilir şartlarını yerine getirecek şekilde yürüttüğünü taahhüt eder.

Tüm süreçlerinde riskleri belirler ve onları fırsata çevirir.

Kalite yönetim sistemini çalışanlarının tam katılımıyla uygular ve etkinliğini ölçerek sistemin sürekli iyileşmesini sağlar.

 

 

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809