İhtiyaçlarınıza özel yazılım geliştirme hizmeti

Vecsoft, 2002 yılından beri sahip olduğu yüksek deneyim ve kaliteli mühendis kaynakları sayesinde size işletmenize ve projelerinize özel yazılım geliştirme konusunda geniş bir kaynak ve imkan sunmaktadır. Vecsoft, Microsoft yazılım geliştirme teknolojilerini ve çok sayıda 3.parti yazılım geliştirme aracı kullanabilen uygulama geliştirme konusunda alanında uzman bir kadroya sahiptir. Kullanılan teknolojiler projedeki ihtiyaçlara göre tamamen değişkenlik göstermektedir, Client server ya da WebBased olarak geliştirilen uygulamalar işletmelerin farklı alanlarında farklı amaçlar doğrultusunda kullanılabilmektedir. Vecsoft gelişme ve yeniliklere uyum sağlayarak teknolojik altyapısını ve araçlarını güncellemektedir. Vecsoft'un geliştirdiği özel yazılımlar üretim işletmelerinde, depolarda, mağazalarda, ofislerde bir çok alanda hali hazırda farklı amaçlar için kullanılmaktadır.

 

SİZE ÖZEL

İhtiyaç belirleme, proje analizi, dokümantasyon, kod geliştirme, test ve devreye alma... 

ENTEGRE

Kullandığınız tüm diğer yazılımlar ile entegre olabilme özelliği, veri ve operasyon bütünlüğü...

SORUNSUZ

Bakım ve destek anlaşmaları ile sürdürülebilir bir faydaya dönüştürülebilen, yaşayan ve gelişen yazılımlar...

 

Sadece size özel
İhtiyacınıza uygun tasarlanan altyapı

Çok değişik amaçlı çok fazla yazılım paketi var olmasına rağmen bazı durumlarda bir firmanın ya da işletmenin çalışma metotları ve operasyonlarının kendine has ve özel olmasından dolayı istenilen tek ve yeterli yazılım paketi bulunamamaktadır. Bu tip durumlarda ihtiyaca yönelik yazılım geliştirme hizmetini profesyonel bir firmadan almak her zaman daha ekonomik ve faydalı olabilmektedir. Vecsoft, çalışmakta olduğu çok sayıda firmaya paket ürünlerinin haricinde özel yazılım geliştirme hizmeti de sunmuştur. Bu yazılımlar üretim, lojistik, depolama, ofis, saha, satış, mağaza, güvenlik, demirbaş, veri görüntüleme, raporlama vb. çok sayıda alanda ya da iş kapsamında kullanılmaktadır. 

Yapılan çalışmaların tamamı proje yönetimi anlayışı ile ilerletilmekte ve her adımı planlar ve ihtiyaçlar çerçevesinde oluşturulmaktadır. Özel yazılım geliştirme konusunda genelde Microsoft teknolojileri kullanılmakta ve bunun yanında çok sayıda 3.parti yazılım geliştirme aracı ya da yardımcı aracı işin içerisine dahil edilmektedir. Geliştirme platformları ile ilgili bir kısıtlama olmamakla birlikte ülkemizde firmaların bilgi işlem bölümlerinin de aşina olduğu ve sürekli kullandıkları Visual Studio tercih edilmektedir. Geliştirilecek yazılımın geliştirme araçlarının neler olacağı, nasıl bir platformda çalışacağı ve hangi teknolojilerin kullanılacağı firmalar ile yapılan analiz toplantılarında ortak olarak karar alınmaktadır. Vecsoft deneyimi sayesinde gerekli yönlendirmeleri ve uyarıları yapmakta ve seçimi değerli bilgi işlem yöneticilerine bırakmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak özel yazılım geliştirme için sadece proje danışmanlığı, dokümantasyon, veri tabanı dizayn danışmanlığı, yazılım geliştirme danışmanlığı, özel kaynak ayırımı da kendi başına ayrı ayrı sağlanan hizmetlerdir. 

 

 

ERP Sistemleri

Master datalar, ürün tanımları, sparişler, stok bilgileri, kalite bilgileri...

Inhouse Yazılımlar

Sevkiyat işlemleri, irsaliye, müşteri ve envanter detay bilgileri...

Otomasyon Sistemleri

Konveyör, sorting, otomatik okuma ve etiketleme, ışıklı ve sesli sistemler...

Entegrasyona uygun 
Bir çok dış yazılım ve otomasyon sistemi entegre olabilir

Geliştirilen özel yazılımlar sektörde kullanılmakta olan tüm ERP sistemi yazılımları ile entegre olabilme özelliğine sahiptir. Halihazırda SAP, Oracle, Logo, Netsis, IFS, Mikro gibi ERP sistemleri ile ya da firmaların kendileri için geliştirmiş oldukları Inhouse yazılımlar ile de kolayca entegre olabilmektedir.

Bu tip yazılımlara ek olarak işletmelerde kullanılabilecek otomasyon, sensör ve ekipmanları ile anlık bilgi paylaşımı yapabilme ve bu sistemleri kontrol edebilme özelliğine sahiptir.

Bu çözüme ait referans projelerimizden bazıları aşağıdadır. Tüm referanslarımızı ve projelerimizi görüntülemek için lütfen "Projeler" sayfasınız ziyaret edin.

Arkas Holding A.Ş.

Arkas Holding A.Ş.

Özel Yazılım Geliştirme
Eczacıbaşı - Vitra

Eczacıbaşı - Vitra

Özel Yazılım Geliştirme
Me-Par Nakliyat

Me-Par Nakliyat

Özel Yazılım Geliştirme

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809