Me-Par Nakliyat

Me-Par Nakliyat İstanbul'da yer alan araç park alanındaki stokların izlenebilirliği, lokasyon yönetimi ve ekspertiz kayıtları için Vecsoft tarafından geliştirilmiş olan yazılımları kullanmaktadır.

 

Me-Par Nakliyat yetkililerin talebi doğrultusunda, İstanbul araç park alanında kullanılmak üzere mobil el terminallerinde ve masa üstü bilgisayarlarda çalışacak bir Araç Ekspertiz ve Stok Takip Sistemi yazılımı geliştirilmiştir. Uygulama sayesinde park alanındaki araçlar şasi no bazında lokasyon detayında takip edilmektedir. Tüm araçların ekspertiz işlemleri şasi ve plaka bazında kontrollü olarak yapılabilmektedir.

Tüm araçların şasi ve plaka bazında izlenebilirliği bu uygulama ile mümkün hale getirilmiştir.

Faydalar

Uygulama sayesinde park alanındaki araçlar şasi no bazında lokasyon detayında takip edilmektedir. Tüm araçların ekspertiz işlemleri şasi ve plaka bazında kontrollü olarak yapılabilmektedir. Kısa sürede operasyon hızlarında iyileşme görülmüş, kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır.

Referanslara dön

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809