Arçelik-LG

Arçelik-LG Klima Sanayi ve Ticaret A.Ş. Gebze OSB'de yer alan üretim tesisindeki yedek parça ambarında depo yönetimi için AxionBlade WMS kullanmaktadır

 

Arçelik-LG, Gebze fabrikasındaki yedek parça depo stok yönetiminin kusursuz gerçekleştirilmesi için 2009 yılında AxionBlade® WMS yazılımını kullanma kararı almıştır. Yılın ilk çeyreğinde başlayan proje, detaylı analizlerin ardından fabrikada yer alan yedek parça ambarda hayata geçirilmiştir.

SAP entegre olarak çalışan sistem işletmede yer alan yedek parça ambar mal kabul, depolama ve çıkış operasyonunu yönetmektedir.

Faydalar

Proje sayesinde depo işlemlerinin tamamı barkod kontrollü ve sistem yönlendirmeli olarak gerçekleştirilmekte ve oluşan veriler anlık olarak izlenebilmektedir. Kısa sürede operasyon hızlarında iyileşme görülmüş, kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır. Tüm süreçlerde izlenebilirlik sağlanmıştır.

Referanslara dön

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809