Arctic S.A.

Arctic S.A .Romanya Geasti'de yer alan üretim tesisindeki yedek parça ve malzeme ambarında depo yönetimi için AxionBlade® WMS kullanmaktadır

 

Arctic S.A., Geasti fabrikasındaki yedek parça depo ve malzeme depo stok yönetiminin kusursuz gerçekleştirilmesi için 2010 yılında AxionBlade® WMS yazılımını kullanma kararı almıştır. Yılın ikinci çeyreğinde başlayan proje, detaylı analizlerin ardından fabrikada yer alan yedek parça ve malzeme ambarda hayata geçirilmiştir.

SAP entegre olarak çalışan sistem işletmede yer alan yedek parça ambar, malzeme mal kabul, depolama ve çıkış operasyonunu yönetmektedir.

Yazılımlar

AxionBlade® WMS Depo Yönetim Sistemi, 25 eş zamanlı kullanıcı, yedek parça ve malzeme olmak üzere 2 farklı depo

Donanımlar

Zebra MC32XX El terminalleriZebra ZT410 Barkod Yazıcılar, Zebra Barkod Okuyucular, Zebra Forklift Terminalleri

Teknolojiler

Ms. C#.Net, Ms. SQL Server, Ms. Visual Studio, Developer Express, LinqToSql (ORM), SAP ERP Sistemi Entegrasyonu

Faydalar

Proje sayesinde depo işlemlerinin tamamı barkod kontrollü ve sistem yönlendirmeli olarak gerçekleştirilmekte ve oluşan veriler anlık olarak izlenebilmektedir. Kısa sürede operasyon hızlarında iyileşme görülmüş, kağıt vb. ile yapılan işlemlerin ortadan kalkması ve geleneksel çalışma yapısından kaynaklı operasyonel hataların yok olması ile birlikte verimlilik artmıştır. Tüm süreçlerde izlenebilirlik sağlanmıştır.

Referanslara dön

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809