AtaFreight Lojistik

AtaFreight Lojistik 2014 yılından bugüne LV3+ (Logistics Vision Suite) ile ilgili bakım ve destek konusunda Vecsoft'dan hizmet almaktadır.

 

Ata Freight İstanbul Hadımköy'de yer alan merkez lojistik deposunda uzun yıllardır LV3+ WMS kullanmaktadır. Aynı Lojistik depo içerisinde birden fazla firmanın süreçlerini farklı yöntemler ile aynı sistem üzerinde çalıştırılmasına olanak sağlayan LV3+ WMS Depo Yönetim Sistemi lojistik firmaları için biçilmiş kaftan olma özelliğini bir kez daha kanıtlamıştır. Sistemi uzun yıllardır kullanmakta olan Ata Freight 2014 yılından bugüne sistem ile ilgili bakım ve destek hizmeti konusunda Vecsoft'dan hizmet almaktadır.

Faydalar

Yapılan destek anlaşması kapsamında yıl içerisinde ihtiyaç duyulan tüm kullanıcı ve sistem destekleri uzaktan bağlantı, email ve telefon aracılığı ile cevaplanmakta, sorunlar hızlıca ortadan kaldırılmakta ve sistemin sürekliliği sağlanmaktadır.

Referanslara dön

Bize ulaşmanız şimdi çok kolay!

 

Gelin

08:00 - 18:00

Yazın

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Takip edin

Twitter

İnceleyin

Linkedin

Beğenin

Facebook

vecsoft

İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad.
No:64 Kat:6 İmpa İş Merkezi Ataşehir
İstanbul

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90 (216) 344 0809